MÖBLER / Bord / Piedestal 14156393
nr 1415 6393
Piedestal
med stenskivor. Höjd: 81 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 20:09:29
100 kr
200 kr
300 kr